Mitsubishi Delica Space Gear 4×4 L400 – zabudowa wnętrza – camper & vanlife – inspiracje z youtube

Wiele osób na świecie przerabia swoje Mitsubishi Delica / Space Gear na kampera. Oto nasze inspiracje do zabudowy, która zimą powstanie w naszym aucie.

Dziś skupimy się na wnętrzu bez zwracania zbędnej uwagi na aspekty techniczne jak prąd i wodę.

Nasza zabudowa w Mitsubishi Space Gear Delica L400 będzie nastawiona głównie na maksymalne wykorzystanie przestrzeni całego auta dla rodziny 2+małe 2.

Oto nasze inspiracje:

  1. Wbrew pozorom prosta zabudowa z łatwo-dostępnych materiałów. Niestety tylko dla dwóch osób:

2. OverlandWay – zarazili nas dostosowywaniem Mitsubishi Space Gear/Delica do potrzeb podróży w terenie. W większości modyfikacji “w terenie” oznacza możliwość jazdy a nie tylko wyglądu czy pozornego przeznaczenia. Zabudowa 2-osobowa i bardziej vanlife niż off-road overland camper ale warto zwrócić uwagę ze względu na to że twórcy tego kanału naprawdę nieco pojeździli swoim autem:

3. Na pierwszy rzut oka total vanlife z dala od nieutwardzonych dróg, ale warto czerpać inspirację z każdego rozwiązania. Na aspekty techniczne jeszcze nie patrzymy, to opiszemy innym razem:

4. a tu już samo mięso technologiczne – fajnie pokazane że naprawdę niewiele pracy i sprzętu trzeba aby popracować nad zabudową Delici. Film ma kolejną część – warto ją również sprawdzić – pojawi się w okienku po prawej:

5. ten gość ma poważny plan, przynajmniej dla nas europejczyków a tymczasem zabudowa nie jest zbyt off-road’owa. Czy wszystko się udało jeszcze nie wiemy…

6. a to może być inspiracja dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej miejsca niż my – czyli jak wykorzystać cały bagażnik na zabudowę -w tym przypadku camping-box:

7. wyraźnie przemyślany projekt do wyraźnie wskazanego celu. Ma być sprawnie, niedrogo i praktycznie. Wbrew pozorom jest też dość (z wyglądu) wytrzymale i wg nas z ciekawym minimalistycznym designem:

8. zabudowa dla więcej niż dwóch osób – ewenement na youtube. Wykonanie.. cóż ale jako inspiracja i podpatrzenie pomysłów – bierzemy 😉

No i właśnie – jaka będzie nasza zabudowa ?

Zupełnie inna, no może nie zupełnie bo będzie połączeniem wszystkiego co najlepsze z filmików powyżej z filmikami z zabudowy micocamper jak Citroen Berlingo czy VW Caddy z przeważającą domieszką naszego dotychczasowego doświadczenia podróżowania poza asfaltem.

Będzie lekko i wykorzystamy każdy skrawek podłogi i miejsc pod zabudowę.

Ale o tym zimą… 😉

Mitsubishi Space Gear Delica zabudowa nadchodzi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *